PROJEKTOWANIE OGRODÓW


Marzysz o pięknym ogrodzie, ale nie znasz się zupełnie na roślinach? Potrzebujesz pomocy w stworzeniu przestrzeni, która będzie cieszyć oczy przez długi czas? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą ogrodniczą. Jako specjaliści w dziedzinie projektowania ogrodów, wyręczamy klientów w aranżacji, która wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dzięki nim tworzymy koncepcje ogrodów, dobierając do nich odpowiednią roślinność, typ nawierzchni, rodzaj oświetlenia, jak również systemy nawadniające. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na potrzeby i oczekiwania właścicieli ogrodów przy nowo powstałych budynkach oraz ogrodów wymagających nowej aranżacji. Spotykamy się z nimi w otoczeniu przyszłego ogrodu, by omówić wszelkie aspekty techniczne otoczenia, zebrać niezbędne informacje i wczuć się w atmosferę miejsca, które ma dopiero powstać. W ten sposób kształtują się nasze pomysły na efektowne i efektywne ogrody, które są doskonałą wizytówką posesji i miejscem idealnego wypoczynku dla całej rodziny.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Skontaktuj się, by skorzystać z bezpłatnej pierwszej wizyty w celu wyceny projektu i powierzyć nam przygotowanie wyjątkowej i unikalnej aranżacji ogrodu.


ZAKŁADANIE OGRODÓW


Każdy właściciel domu potrzebuje ogrodu, który będzie podkreślał wyjątkowość jego posesji. Zajmujemy się kompleksowym zakładaniem ogrodów przy nowo powstałych domach, a także przerabiamy już istniejące. Każdy nowy projekt ogrodu bądź projekt przebudowy jest konsultowany z naszym architektem krajobrazu.

Zakładamy również trawniki, murawy, budujemy tarasy i antresole. Nie boimy się wyzwań. Wszystko co jest związane z ogrodem jesteśmy w stanie wykonać.

Jeśli masz gotowy projekt, a szukasz kogoś kto go wykona, skontaktuj się z nami! Realizujemy projekty, które zostały wykonane przez osoby nie związane z naszą firmą.
PIELĘGNACJA OGRODÓW


Nawet najstaranniej zaprojektowany ogród wymaga regularnej pielęgnacji. Dzięki niej, może cieszyć oczy właścicieli posesji i być jej wizytówką przez długie lata. W odpowiedzi na potrzeby klientów nasza firma ogrodnicza świadczy kompleksowe usługi pielęgnacji ogrodów. Wiemy bowiem doskonale, że każdy ogród, niczym żywy organizm – wymaga specjalistycznej, troskliwej opieki. Oferujemy jej szeroki zakres, który obejmuje przede wszystkim koszenie trawy, przycinanie żywopłotu czy formowanie krzewów. Oprócz tego wykonujemy też nowe nasadzenia roślin, zwalczamy szkodniki, usuwamy chwasty oraz zabezpieczamy rośliny przed zimą. Wszystkie prace wykonujemy z użyciem specjalistycznego sprzętu ogrodniczego, bazując na naszej wiedzy w zakresie pielęgnacji ogrodów.

Chcesz zadbać o swój ogród, by prezentował się pięknie przez cały rok? Skontaktuj się z nami, by uzyskać bezpłatną wycenę. W trakcie pierwszego darmowego spotkania ustalimy szczegółowy zakres prac ogrodowych oraz częstotliwość ich wykonywania w ciągu roku.


INNE USŁUGI


Dobra firma ogrodnicza to taka, która jest w stanie sprostać różnym potrzebom klientów. Dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując bogaty zakres usług dodatkowych. Poza zakładaniem, pielęgnacją ogrodów oraz pielęgnacją i wycinką drzew, specjalizujemy się też w architekturze z drewna i kamienia. Dostarczamy gotowe elementy, takie jak pergole i trejaże od sprawdzonych producentów oraz budujemy i poddajemy renowacji murki ozdobne oraz płoty z kamienia. Oprócz tego oferujemy również wykonanie cięć ozdobnych, które nadadzą drzewom i krzewom w ogrodzie nietuzinkowy wygląd. W razie potrzeby, przygotowujemy ogrody na wiosnę bądź zimę, nawozimy korę i kamienie, czyścimy oczka wodne, wykaszamy nieużytki, karczujemy tereny pod budowę i wykonujemy szereg innych prac. Staramy się zawsze zapewnić terminową i atrakcyjną cenowo realizację usług.

Chcesz wiedzieć co jeszcze mamy do zaoferowania? Potrzebujesz zlecić przeprowadzenie nietypowych prac w ogrodzie? Czekamy na kontakt, w trakcie którego omówimy indywidualny zakres dodatkowych działań!Polityka prywatności